|
|
 |
 |
 |
 |
|
 |
 |
|
 |
 |
Actualiteiten |
 |
|
|
2010 |
 |
|
KOFFIE VOOR IEDEREEN
13de MAAL
DECEMBER 2010
Tijdens de maand december 2010 wordt voor het 13e opeenvolgende jaar de actie "Koffie voor iedereen" georganiseerd.
Ze biedt iedereen de kans om bij dit jaareinde wat warmte te bieden aan de behoeftigen.
|
 |
 |
 |
|
|
|
 |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
|
2010 |
 |
OOK CARREFOUR
HELPT
ONZE VOEDSELBANKEN |
 |
 |
|
| O |
tijdens de periode van januari september 2010 ontvingen onze Voedselbanken in totaal 282 ton voedseloverschotten, afkomstig van de winkels en distributiecentra van CARREFOUR.
Hartelijk dank aan de directie van CARREFOUR voor deze welgekomen hulp.  |
 |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
|
2010 |
|
7de VOEDSELINZAMELING BIJ COLRUYT |
 |
DANK VOOR 136 TON VOEDSEL |
 |
 |
|
|
136 ton melk, soep, rijst, sardienen, erwtjes/wortelen, appelmoes en confituur, dat is het resultaat van de 7de inzamelactie, door COLRUYT NV georganiseerd van 14 april tot 18 mei 2010, ten voordele van de Voedselbanken.
Een mooi resultaat; alleen in 2006 werd nog beter gescoord (141 ton).
Van harte danken wij de directie en het personeel van COLRUYT NV, alsook alle klanten die bijgedragen hebben tot het succes van de actie. 
|
 |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
|
2010 |
|
NIEUW : Bekijk de film over de Voedselbanken |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
|
|
|
|
2010 |
|
DANK AAN DE BVBA Techne IT Solutions |
|
|
| I |
ngaande op een aanbeveling van de Boston Consulting Group en van de firma Inno.Com, die de behoeften van de Voedselbanken op informaticagebied hebben geanalyseerd, versterkt de Belgische Federatie van Voedselbanken momenteel haar informatica om een betere informatie-uitwisseling met de Voedselbanken te bekomen.
Ze kan daarbij rekenen op de bijstand van de BVBA Techne IT Solutions.
Veel dank aan die onderneming voor de gewwardeerde hulp.  |
 |
 |
 |
 |
 |
|
|
|